Początkiem kwietnia w Orlando na Florydzie miała miejsce międzynarodowa konferencja Qonnections (Global Partner Summit 2014).

Odbywająca się corocznie Qonnections przyciąga za każdym razem rzesze dystrybutorów, partnerów, klientów oraz ekspertów systemu QlikView z całego świata.

Oczywiście, wśród ponad tysiąca zaproszonych gości, nie zabrakło również i nas.

Jako partnerzy i deweloperzy QlikView w Polsce mogliśmy wymienić doświadczenia, nawiązać nowe kontakty oraz zapoznać się z najnowszymi trendami zastosowania poszczególnych komponentów QlikView na Świecie.
Sama konferencja miała na celu nakreślić silne strategie rozwoju i pokazać możliwości wykorzystania najnowszych trendów analizy danych. Wydarzenie przyciągnęło wiele międzynarodowych osobistości, które przekazywały swoją wiedzę podczas licznych wykładów i prezentacji. Co najważniejsze- pytania z sali nigdy nie pozostawały bez odpowiedzi.

Musimy przyznać, że Qonnections 2014 było również bardzo profesjonalnie przygotowane pod kątem merytorycznym. Wyjątkowo ciekawe sesje i prowadzone bloki tematyczne, a w nich konkretne zagadnienia, odpowiadały praktycznie na wszystkie wrażliwe kwestie związane z zapotrzebowaniem na Business Intelligence w różnych gałęziach gospodarki.

Najbardziej w pamięci zapadła nam sesja dotycząca QlikView.Next, na której mieliśmy okazję zobaczyć jak będzie w przyszłości wyglądać nowa wersja systemu. Musimy przyznać, że czekamy na nią już z dużym zaciekawieniem i niecierpliwością.
Był to niewątpliwie cenny wyjazd pod kątem doświadczenia, merytoryki oraz nawiązanych kontaktów.
Poniżej kilka zdjęć z konferencji:

qonnections      qonnections     qonnections qonnections qonnections qonnections