Miło nam poinformować, że firma Business Partners eXcellence została oficjalnym partnerem amerykańskiej firmy QlikTech, producenta systemów klasy Business Intelligence „In-Memory”. Zatem, jesteśmy oficjalnym partnerem QlikTech w Polsce.

QlikTech to jeden ze światowych liderów w poszukiwaniu nowych metod wydobywania, przetwarzania danych oraz interakcji z nimi. Najnowsze rozwiązanie tej firmy – platforma: QlikView Business Discovery wypełnia lukę pomiędzy tradycyjnymi rozwiązaniami Business Intelligence, a tradycyjnymi aplikacjami biurowymi. Charakterystyczna dla rozwiązań QlikTech prostota obsługi sprawia, że każdy użytkownik może wykonywać swoją pracę w mądrzejszy, szybszy i bardziej wydajny sposób.

BPX jest niezależnym integratorem systemów ERP, a swoje doświadczenia zdobywało pracując dla międzynarodowych korporacji, m.in. w takich krajach jak Węgry, RPA, Chiny, Szwajcaria, Holandia czy Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Po wprowadzeniu do oferty systemu Qlikview, BPX będzie autoryzowanym partnerem w zakresie sprzedaży, szkoleń i usług wdrożeniowych związanych z tym narzędziem.

Podpisanie umowy z QlikTech wynika z naturalnej konieczności dostosowania się do wymagań i zmian na rynku – mówi Bogusław Cieślak, Prezes Zarządu Business Partners eXcellence. W codziennej praktyce obserwujemy coraz więcej firm, które szukają rozwiązań, pozwalających szybciej i łatwiej analizować dane z systemów transakcyjnych, a niekoniecznie dysponujących czasem i pieniędzmi na wdrożenia dużych, tradycyjnych rozwiązań BI. System Qlikview wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i stąd decyzja o rozszerzeniu naszego portfolio – dodaje B. Cieślak.

Dodatkowe informacje:
QlikTech to lider rynku przyjaznych dla użytkownika rozwiązań klasy Business Intelligence (BI). Firma jest notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych (NASDAG: QLIK), centrala znajduje się w Radnor w stanie Pennsylwania w USA. Oddziały QlikTech obsługują 26 tys. klientów z ponad 100 krajów świata. Więcej: www.qlikview.com/pl

QlikView Business Discovery to platforma analityczna wypełniająca lukę pomiędzy klasycznymi narzędziami BI a tradycyjnymi aplikacjami, takimi jak np arkusze kalkulacyjne. Wykorzystując do jej budowy technologię wyszukiwania danych: „In – Memory”, QlikTech stał się pionierem w kategorii samoobsługowych rozwiązań BI, przeznaczonych zarówno dla małych i średnich firm jak i dla globalnych korporacji. Rozwiązania QlikTech umożliwiają samodzielne i grupowe prowadzenia zaawansowanych analiz danych pochodzących z różnych źródeł, w tym także z mediów społecznościowych, łącznie z możliwością pracy na urządzeniach mobilnych.