Encyklopedia

Kategoria: Infor

Zobacz naszą ofertę Infor

APS

APS (Advanced Planning System) to aplikacja służąca do zaawansowanego planowania i harmonogramowania, dzięki której zamówienia klientów mogą być wykonywane zawsze na czas, a rzeczywisty termin dostawy jest możliwy do określenia już w momencie przyjęcia zamówienia. Czytaj więcej »

CRM

CRM (Customer Relationship Management) to rozwiązanie, które dostarcza efektywną metodę zarządzania procesem sprzedażowym. Czytaj więcej »

ERP dla drukarni

Wraz z Infor SyteLine Printing & Packaging dostaniesz kompleksowe rozwiązanie klasy ERP z dodatkowymi narzędziami zbudowanymi specjalnie pod potrzeby branży poligraficznej. Czytaj więcej »

Formularz

Każdy ekran w systemie, w którym możliwe jest wprowadzenie danych np. kartoteka dostawcy, zamówienie zakupu. Widok formularza to widok klasyczny lub tabelaryczny.

Gospodarka materiałowa

Gospodarka materiałowa, czyli moduł zarządzania zapasami pozwala na organizację magazynów i pozycji magazynowych oraz ich przepływu wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa. Funkcjonalność zarządzania zapasami wspomaga planowanie procesu zakupowego. Czytaj więcej »

Business Partners eXcellence

SAP ERP
SAP All-in-One

QlikView
Qlik Sense

Infor SyteLine ERP