BPX opinie

Niezmiernie nas cieszy, gdy widzimy, że tak duża liczba studentów decyduje się kontynuować u nas pracę po zakończeniu stażu. Większość z nich jest wówczas nadal studentami, a mimo to dzielnie łączy naukę z pracą.
W BPX opinie stażystów są cennym źródłem wiedzy, dlatego jesteśmy pewni, że również Was zainspirują do podjęcia u nas stażu 😉

bpx opinie

„Dobry zwyczaj, kumpli zapytaj”

Wiele osób mówi, że ważne jest to, by „byleby gdzie zacząć, ale zacząć”. Mnie to nie satysfakcjonowało, zważywszy na to, że nie lubię dzień w dzień przemierzać całego miasta wzdłuż i wszerz, by na końcu „odwalać” moje osiem godzin. Wśród moich znajomych zarzuciłem temat, że chciałbym zacząć staż w jakiejś fajnej firmie oraz by mi coś podpowiedzieli. Wśród różnych głosów spotkałem powtarzającą się jedną nazwę – BPX. Pomyślałem, że warto spróbować i wysłałem CV. Krótko po tym zadzwonił do mnie Marcin i szybko zaprosił mnie na rozmowę. Będąc już tam, zrozumiałem, że wszystkie opinie były prawdziwe. Marcin szybko skrócił dystans, zaprosił mojego przyszłego kierownika Rafała i przeprowadzili ze mną rozmowę. Była serdeczna, miła, ale także konkretna i techniczna, by sprawdzić, czy się nadaję. Po kilku dniach okazało się, że mogę rozpocząć staż w BPX.

Będąc na stażu od początku grudnia do połowy lutego poznałem naprawdę mega ciekawych ludzi, którzy będąc ode mnie starsi kilka-kilkanaście lat rozmawiali ze mną jak równi z równym, będąc jednocześnie szefem działu, czy nawet szefem całej firmy… Mój zespół również mi się spodobał i wraz z Lukiem, Czarkiem i Michałem robimy teraz super ciekawe rzeczy.
Czy żałuję podpowiedzi moich znajomych? Nie.
Czy sam bym wpadł na pomysł, by rekrutować się do BPX? Nie wiem.
Wiem jedno – zrobiłbym to raz jeszcze!

Artur Jadwidzic
Młodszy Konsultant QlikView

Mój trzymiesięczny staż w BPX rozpocząłem w październiku 2014 roku i okazał się on dla mnie początkiem drogi zawodowej. Specyfika pracy konsultanta SAP oraz ludzie tworzący organizację sprawiły, że ze szczerą przyjemnością przychodziłem do wrocławskiego biura. Od samego początku mogłem liczyć na wsparcie ze strony opiekuna stażu, a moje cele oraz zadania były jasno określone już pierwszego dnia. Po odbytym stażu, moje zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywanych zadaniach zostały docenione, a firma zaproponowała mi zatrudnienie. Dzięki elastycznym godzinom pracy mogę pogodzić zdobywanie doświadczenia ze studiami dziennymi, co wydaje mi się najlepszym połączeniem względem aktualnych wymagań rynkowych.

Jakub  Świerczek
Konsultant SAP

Dla mnie jako studenta trzeciego roku studiów stacjonarnych, dużym wyzwaniem było pogodzenie pracy oraz studiów. Nie uśmiechała mi się praca „na czarno”  w weekendy a obrona pracy licencjackiej zbliżała się z każdym dniem. Niedawno otrzymałem ofertę pracy w firmie BPX co okazało się strzałem w dziesiątkę – elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej niezwykle przyczyniły się do pozytywnej oceny na obronie dyplomowej. Ponadto zaznaczam, że napisałem pracę na temat tego co robię w BPX co znacznie ułatwiło mi jej pisanie oraz obronę. Dodając do tego całkiem niezłe zarobki oraz fantastyczną atmosferę pracy sprawia to, że wybór tej firmy był jedną z lepszych decyzji którą podjąłem na studiach.

Łukasz Żerkowski
Konsultant Infor

Zaczynając staż w BPX byłam na trzecim roku studiów licencjackich. Pełna obaw, nie sądziłam, że tak szybko odnajdę się „w świecie dorosłych”, który okazał się fantastyczną przygodą i okazją do samorealizacji. Teraz, dostaję mnóstwo niesamowicie interesujących zadań, dzięki którym mam okazję połączyć wiedzę teoretyczną zdobytą (i nadal zdobywaną) na studiach magisterskich. Można powiedzieć, że zadomowiłam się w BPX, a dzięki atmosferze panującej w biurze i serdeczności poznanych ludzi, słowo „praca w biurze” nie budzi ani cienia grozy.

Marta Bryl
Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Na staż do BPX trafiłem słysząc pozytywne opinie znajomych, którzy opowiadali o ciekawych możliwościach rozwoju i fajnej atmosferze w pracy. Nie zastanawiając się długo postanowiłem przesłać wymagane dokumenty i po pozytywnym przejściu rekrutacji zacząłem swój staż w BPX. Mimo braku wcześniejszego doświadczenia, udało mi się wykonać zadanie stażowe i po 3 miesiącach podjąłem pracę jako Młodszy Konsultant SAP. Okres stażu wspominam jako świetny czas spędzony w towarzystwie zdolnych ludzi, którzy w każdej chwili byli gotowi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Marcin Ziemba
Młodszy Konsultant SAP Treasury

Staż w BPX to był bardzo dobry wybór. Zdecydowałam się na udział w stażu ponieważ spodziewałam się ciekawych zadań i zdobycia cennego doświadczenia. Moje przewidywania okazały się jak najbardziej słuszne, miałam możliwość pozyskania nowych kwalifikacji i umiejętności, które teraz mogę wykorzystać w pracy zawodowej. Dodatkowo fajna atmosfera, pozytywne kontakty z pracownikami i klimat panujący w firmie sprawiły, że bardzo miło wspominam te trzy miesiące. Wniosek jest taki, że staż w księgowości wcale nie musi być nudny 🙂

Aleksandra Bartnik
Młodsza Księgowa

Nazywam się Grzegorz Maziarz i od początku listopada do końca grudnia 2015 roku byłem stażystą w firmie BPX S.A. O firmie mógłbym mówić właściwie w samych superlatywach, ale skupię się na tych najważniejszych rzeczach.

W dniu, w którym pojawiłem się firmie już na początku  zauważyłem panującą przyjemną i przede wszystkim radosną atmosferę pracy oraz zwróciłem uwagę na wielu interesujących ludzi z ciekawymi zainteresowaniami. Dla mnie to ma naprawdę duże znaczenie, bo w miejscu pracy spędzamy wiele czasu i częściowo staje się ono drugim domem. Podczas stażu mogłem zdobyć wiele pożytecznych umiejętności i doświadczeń w których zdobyciu pomagali nie tylko opiekunowie, ale praktycznie cały zespół, dzięki któremu także zawsze mogłem też liczyć na to, że z bieżącymi problemami nigdy nie pozostanę sam. Tutaj komunikacja to podstawa i liczy się każdy człowiek. Praca jest ciekawa, a każdy kolejny dzień w pracy przynosi nowe wyzwania, dzięki czemu ma się motywację do działania i nie wpada się w rutynę. BPX S.A. jest także bardzo przyjaznym miejscem dla młodych ludzi, którzy nie ukończyli jeszcze swoich studiów i chcieli by je połączyć z pracą, a dodatkowo jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej. Obecnie od stycznia 2016 roku jestem pracownikiem BPX S.A., więc jak widać ja wybrałem swój kierunek kariery.

Grzegorz Maziarz
Młodszy Konsultant SyteLine

Mój staż w BPX rozpoczęłam we wrześniu 2015r, byłam wtedy studentką trzeciego roku studiów licencjackich. Początkowo obawiałam się wielu rzeczy, ponieważ była to moja pierwsza poważna praca. Jednak niepotrzebnie! Moje wątpliwości zostały rozwiane już pierwszego dnia. Miła atmosfera w biurze, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy z domu to tylko część udogodnień które pozwalają mi na połączenie studiów dziennych z pracą. Dodatkowo podczas stażu nauczyłam się wielu nowych rzeczy, nie tylko dotyczących grafiki komputerowej, którą zajmuję się na co dzień, ale innych związanych z pracą w marketingu. Aplikacja na staż w BPX to była jedna z lepszych rzeczy jakie zrobiłam będąc na studiach.

Milena Lipiec
Grafik

Współpracę z BPX rozpocząłem kilka miesięcy temu. W firmie poznałem grono świetnych specjalistów i bardzo dużo się nauczyłem. Udało mi się skonfrontować dotychczasową wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach z prawdziwymi oczekiwaniami rynku. Pomimo początkowych wątpliwości połączyłem staż, a później pracę ze studiowaniem w trybie dziennym. W BPX spędzam czas ze wspaniałymi ludźmi, na pomoc których zawsze mogę liczyć. Zdobywam cenne doświadczenie i ciągle się rozwijam.

Dawid Jerominek
Młodszy Konsultant SyteLine

Jestem kolejną z grona osób, które po zakończeniu stażu w BPX otrzymały szansę dalszego rozwoju w firmie. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się zarówno w samodzielnych obowiązkach, jak i w pracy zespołowej. Tutaj zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie współpracowników z dłuższym stażem pracy i bogatszym zasobem wiedzy. Dzięki temu realizacja kolejnych zadań jest wyzwaniem związanym z możliwością samorealizacji.

Paulina Mrula
Młodszy Konsultant SAP Treasury

Jestem nowym stażystą w dziale Infor do którego dołączyłem od początku lipca. Jako student skończonego drugiego roku Informatyki w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu miałem wiele obaw, że: „Może to za wcześnie, może jeszcze rok, może poczekać…”, jednakże szybko rozwiałem swoje wątpliwości, bo wszystko na co liczyłem spełniło się! Dołączając do teamu projektowego od razu zostałem przyjęty jako pełnoprawny członek zespołu, który jest traktowany na równi z bardziej doświadczonymi członkami. Od początku pełen pakiet szkoleń, informacji oraz realne zadania do wykonania. Po dwóch tygodniach mogę powiedzieć, że była to dobra decyzja aby dołączyć właśnie do firm BPX! A to dopiero początek, byle tak dalej!

Damian Sochacki
Młodszy Konsultant SyteLine

O możliwości stażu w BPX S.A dowiedziałam się na Targach Pracy odbywających się na Uniwersytecie Ekonomicznym. Już podczas rozmowy z pracownikami wiedziałam, że jest to miejsce, w którym chcę się znaleźć. Staż zaczęłam pod koniec maja 2016r. w dziale Treasury. Bycie tutaj dało mi możliwość zdobycia cennego doświadczenia pracy z systemem SAP. Staż w BPX to dla mnie realizacja ciekawych zadań dotyczących nowoczesnych rozwiązań informatycznych w finansach, a także super atmosfera pracy i wsparcie kompetentnego zespołu. Dużym ułatwieniem w odbywaniu stażu jest możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy oraz dostęp do bogatych materiałów szkoleniowych. Wiem, że staż w BPX to najlepszy krok na początku mojej kariery zawodowej.

Alicja Handwerkier
Młodszy Konsultant SAP Treasury

Swoją przygodę z BPX zaczęłam na początku lipca jako praktykantka w dziale Infor. Od października będę kontynuować studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym (kierunek: Informatyka w Biznesie), postanowiłam więc dobrze wykorzystać okres długich wakacji. Jak? Wysyłając swoje CV do BPX. Już po kilku dniach mogłam się przekonać, że był to strzał w dziesiątkę. BPX to nie tylko szansa na poznanie nowych rzeczy w teorii, to także szansa na zdobycie  praktycznego doświadczenia w zakresie systemów ERP.  Mam nadzieję, że dzięki serdeczności pracowników oraz pozytywnej atmosferze, okres praktyk, będę wspominać bardzo miło.

Jagoda Karbowska
odszy Konsultant SyteLine

 

Business Partners eXcellence

SAP ERP
SAP All-in-One

QlikView
Qlik Sense

Infor SyteLine ERP