Jedną z zasad, jakie wyznajemy w BPX jest odpowiedzialność. Odpowiedzialność zawodowa – względem naszych klientów, partnerów i wspołpracowników.

Jednocześnie, odpowiedzialność w życiu codziennym – za nasze bliższe i dalsze otoczenie, za ludzi których spotykamy na swojej drodze oraz środowisko.
Wierzymy, że wartości wyznawane w naszej firmie, żyją w nas także „po godzinach”, gdy już zamkniemy laptopy i drzwi biura.
Dlatego zależy nam na kształtowaniu dobrych nawyków, świadomości, charakteru i sposobie postrzegania otaczającej nas rzeczywistości. Chcemy by dobre nawyki wyniesione z firmy trafiały do prowadzonych przez nas gospodarstw domowych, do naszych przyjaciół, znajomych i rodzin.

Fakt: szkło jest w pełni odzyskiwalnym materiałem do recyklingu.
Zużyte opakowania szklane mogą być wykorzystane do produkcji nowych, bez strat jakości czy ilości materiału – praktycznie bez końca. Pod warunkiem, że trafią we właściwe miejsce, a nie na leśne wysypisko, do Odry lub Wisły.
W trosce o środowisko naturalne, postanowiliśmy rozpocząć cykl artykułów zawierających ciekawostki i proste porady pozwalające zmienić naszą codzienną rutynę. Będziemy informować o wprowadzonych w naszej firmie rozwiązaniach i pomysłach, a także wydarzeniach mających miejsce w okolicy.

Czy wiecie ile prądu zużywa ładowarka do laptopa?

Podłączona do kontaktu, lecz nie do komputera?
My już wiemy!

Autor: Dariusz Krzemiński