W pierwszej połowie bieżącego roku uczestniczyliśmy w dwóch, dosyć egzotycznych jak na region świata projektach. Tym razem były to: Arabia Saudyjska i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Kwiecień 2011: roll – out modułu: SAP FI/CO. Roll – out obejmował stworzenie nowej jednostki gospodarczej. Klient własnie buduje nową fabrykę i potrzebna była konfiguracja głównie z obszarów FI-AP/AA/IM oraz CO-IM/CC w celu należytego raportowania kosztów budowy. Jednostka gospodarcza została również przygotowana w taki sposób, aby po zakończeniu budowy można było od razu rozpocząć produkcję.

Maj 2011: Treasury- Inhouse Cash. W maju br. zakończył się projekt wdrożenia modulu FSCM-IHC ( InHouse Cash) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Projekt ten trwał blisko 6 miesięcy. Zakończony został sukcesem i bezproblemowym startem systemu. Oddział naszego klienta (niestety nie możemy ujawnić nazwy) w Dubaju robi płatności które rozdysponowane są przez centralną jednostkę w Europie. Jednostka gospodarcza płaci zarówno do krajów regionu jak i Europy oraz Stanów zjednoczonych i Azji. Nasi konsultanci odpowiadali za konfiguracje, testy oraz nadzór nad startem produktywnym wdrożonego modułu.