Kariera

Praca SAP

Spróbuj czegoś nowego, świeżego i zacznij pracować z nami nad rzeczami ważnymi, które naprawdę mają sens. Ciesz się pracą w BPX i dobrze zarabiaj!

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (odziały w Polsce, Czechach, RPA i USA);
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, w kraju i za granicą;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych (szkolenia produktowe i specjalistyczne);
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego);
  • Rozbudowany program rozwoju pracownika;
  • Laptop i smartfon do indywidualnego wykorzystania przez każdego pracownika;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka;
  • Wyjazdy integracyjne w ciekawe miejsca – bo lubimy ze sobą nie tylko pracować, ale też odpoczywać i wspólnie cieszyć się z sukcesów firmy;
  • Wygodne, nowoczesne biura, z dostępem do świeżych owoców, napojów, przekąsek a przede wszystkim przestrzeni, która ułatwi Ci zarówno skupienie, jak i chwile odpoczynku.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w BPX prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim (CV i list motywacyjny) na adres: praca@bpx.pl lub za pomocą poniższego formularza.

W przypadku maila prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule maila oraz umieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

Aktualnie rekrutujemy na następujące stanowiska:

Konsultant QlikViewRozwiń

Miejsce pracy: Warszawa/Wrocław/Katowice

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac wdrożeniowych systemu Business Intelligence (QlikView, Qlik Sense),

  • Prace developerskie,

  • Opracowywanie specyfikacji funkcjonalnej,

  • Konfiguracja systemu i testowanie zmian,

  • Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,

  • Szkolenie użytkowników końcowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie pracy w QlikView/Qlik Sense,

  • Udział w przynajmniej 1-2 wdrożeniach QV/QS,

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość relacyjnych baz danych,

  • Znajomość języka baz danych SQL,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • Otwartość i poczucie humoru,

  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego na adres:  praca@bpx.pl

Junior Developer InforRozwiń

Miejsce pracy: Wrocław

  • Pogłębianie i rozwijanie wiedzy oraz umiejętności w zakresie rozwoju i utrzymania aplikacji oraz baz danych,

  • Projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .NET,

  • Poznawanie i rozwijanie systemu klasy ERP wiodących dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów, kierunek informatyka lub pokrewne,

  • Umiejętność programowania w C#, Java lub C++,

  • Umiejętność komunikacji z Web Service (SOAP, XML),

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji ze zrozumieniem,

  • Umiejętność pracy z GIT, SVN.

Mile widziane:

  • Doświadczenie komercyjne,

  • Znajomość Microsoft SQL Server 2012 (SSIS, SSRS, SSAS),

  • Znajomość i przykładowe projekty w  ASP.NET MVC,

  • Doświadczenie z administracją systemu Windows Server.

SAP ERP
SAP All-in-One

QlikView
Qlik Sense

Infor SyteLine ERP