Co nas wyróżnia

W swoich działaniach stawiamy na jakość zrealizowanych prac, a nie na ich ilość. Każde realizowane wdrożenie ma dla nas najwyższy priorytet. Wszystkie prowadzone przez nas projekty zakończyły się sukcesem oraz pełną satysfakcją Klienta.

Niewielki zespół wdrożeniowy, ale złożony z doświadczonych ekspertów, zapewnia sukces oraz ograniczenie zbędnych i nadmiarowych kosztów podczas realizacji projektów. Elastyczne podejście do realizowanych zadań oraz wysoka motywacja stanowią dodatkową gwarancję dostarczenia Klientowi oczekiwanych efektów.

Unikalne kompetencje zdobyte podczas realizacji licznych projektów międzynarodowych wykorzystywane są podczas lokalnych wdrożeń. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.

Nasz zespół Rozwiń

Nasi pracownicy podzieleni są na kilka grup zajmujących się poszczególnymi działami:

Zespół Finansowy koncentruje się na realizacji różnego rodzaju projektów doradczych i wdrożeniowych w obszarze SAP FI i SAP CO.
Do naszych szczególnych kompetencji należą:

 • konfiguracja systemu SAP w zgodzie z polskimi wymogami prawnymi (polska specyfikacja);

 • konfiguracja systemu SAP pod kątem wymogów związanych z raportowaniem VAT (SAP VAT PL);

 • przygotowanie systemu SAP do realizacji procesów płatniczych w zgodzie z lokalnymi wymogami polskimi oraz SEPA (SAP Elixir-O, SAP SEPA).

Zespół SAP Treasury / SAP FSCM zbudowany jest z ekspertów, którzy podczas swoich wieloletnich doświadczeń pracy doradczej, koncentrowali się na następujących zagadnieniach:

 • kompleksowe wsparcie doradczo – wdrożeniowe w zakresie procesów związanych z zarządzaniem skarbcem i ryzykiem finansowym w systemie SAP TRM (SAP Treasury Management, SAP Risk Management);

 • kompleksowe wsparcie doradczo – wdrożeniowe w zakresie procesów związanych z zarządzaniem finansami w organizacji w systemie SAP FSCM (SAP Credit Management, SAP Dispute Management, SAP Collections Management, SAP Biller Direct, SAP In-House Cash);

 • kompleksowe wsparcie doradczo – wdrożeniowe w zakresie procesów z zarządzaniem środkami pieniężnymi i płynnością (SAP Cash Management).

Zespół BI zbudowany jest z osób zajmujących się rozwiązaniami Business Intelligence. Doświadczenie swoje czerpiemy z wieloletniej pracy w wielu organizacjach, gdzie zdobywaliśmy wiedzę biznesową oraz poznawaliśmy wiele systemów źródłowych oraz analitycznych. Klientom dostarczamy rozwiązania, które pomagają podejmować skuteczne decyzje.
Do kompetencji zespołu należy:

 • tworzenie od podstaw koncepcji wdrożenia systemów BI;

 • wdrażanie systemów BI QlikView i Qlik Sense;

 • wspieranie klientów w tematach serwisu, audytu oraz optymalizacji całego środowiska;

 • rozszerzanie QlikView o dodatkowe możliwości tj. budżetowanie (Kliq Plan oraz IBM TM1), wysyłanie raportów na maile (NPrinting) a w Qlik Sense dostarczanie dedykowanych rozszerzeń.

Zespół IT to grupa osób z pasją, które nie boją się wyzwań, nowych technologii, a za cel stawiają realizację potrzeb klienta. Doświadczenie zdobyte podczas pracy z kilkudziesięcioma partnerami z całego świata, pozwala nam w pewny i profesjonalny sposób zajmować się:

 • administracją systemów SAP – doradztwo, wdrożenie i wsparcie BASIS aplikacji SAP zainstalowanych na systemach Windows i Linux, z praktycznie każdą bazą danych (również SAP HANA, ale także MS SQL, Oracle, DB2 oraz MaxDB);

 • administracją systemów Windows i Linux – utrzymanie w ruchu aplikacji, takich jak serwery WWW, bazy danych oraz innych aplikacji;

 • tworzeniem i rozszerzaniem oprogramowania – głównie w języku ABAP (rozszerzenia dla systemów SAP ERP), ale także aplikacji w języku C#.

Zespół Infor specjalizuje się we wdrożeniach systemu Infor Cloud Suite Industrial – wiodącego rozwiązania klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwami produkcyjnymi (produkcja dyskretna, usługi serwisowe etc.). Jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem profesjonalistów, który dąży do maksymalizacji wartości, jaką może przynieść wdrożenie systemu naszym klientom. Cechuje nas silne dążenie do pogłębiania wiedzy dotyczącej najlepszych praktyk biznesowych oraz optymalizacji procesów.
W ramach działań projektowych realizujemy:

 • prace koncepcyjne polegające na dopasowaniu narzędzi systemowych do procesów biznesowych klienta;

 • kompleksową organizację pracy w ramach modułów: obsługi klienta, sprzedaży, planowania produkcji, kontroli jakości, zakupów, gospodarki magazynowej, utrzymania ruchu, projektów i innych;

 • integrowanie standardu systemu ze specjalistycznymi rozszerzeniami INFORa – Factory Track, Doc-Trak, Advanced Planning and Scheduling (APS), Enterprise Asset Management (EAM), portale klienta oraz dostawcy, Request for Quote (RFQ).

Konsultanci BPX szczycą się rozległą praktyką i doświadczeniami wdrożeniowymi w firmach działających w różnorodnych branżach, o różnej specyfice i zlokalizowanych w ponad 20 krajach na całym świecie.

Partnerzy i dostawcy Rozwiń

W celu zapewnienia kompleksowych i najlepszych możliwości wdrożeniowych dla naszych Klientów, realizujemy także współpracę partnerską w zakresie oprogramowania z firmami: Qlik, Infor i Microsoft. Natomiast w zakresie rozwiązań sprzętowych – z firmą Dell. Posiadane certyfikaty partnerskie stanowią potwierdzenie najwyższych kompetencji oraz profesjonalizmu dla świadczonych przez nas usług. Uczestnictwo w programie partnerskim gwarantuje dla naszych Klientów najlepsze parametry oferty licencyjnej oraz oferty związanej z usługami.

SAP ERP
SAP All-in-One

QlikView
Qlik Sense

Infor SyteLine ERP