Materiały do pobrania

Chcielibyśmy dzielić się posiadaną wiedzą. Dlatego stworzyliśmy możliwość pobierania specjalistycznych materiałów, które mogłyby Państwa zainteresować.

Najważniejsze w przemyśle: optymizm, wzrost i inwestycjeRozwiń

Producenci są głodni wzrostu. Po wyniszczającej recesji i okresie powolnego rozwoju, wielu liderów przemysłu nabrało apetytu na grę o wyższe stawki, wymagającą podejmowania większego ryzyka. Przewidują oni, że wzrost rynku już się zbliża wielkimi krokami. 
Czy to tylko oderwane od rzeczywistych realiów myślenie życzeniowe? 
Czy może przeciwnie – analizy oparte na faktach stają się źródłem optymizmu?
więcej w PDF >

Działaj produktywnie dzięki Infor SyteLineRozwiń

A gdyby dało się za każdym razem dostarczać zamówienie na czas?
Każdy dzień to wyścig z czasem. Konkurencja jest ostra, więc musisz wchodzić na rynek szybciej i lepiej dostosowywać podaż do popytu.
Bez względu na to, jak złożony jest łańcuch dostaw, firma musi szybciej reagować na zmiany, zmniejszać nadmiar zapasów i ciąć koszty.
więcej w PDF >

Zobacz jak Infor zmienił biznesowo Triumph MotorcyclesRozwiń

Firma Triumph Motorcycles jako wiodąca marka produkująca motocykle dla pasjonatów wybrała firmę Infor do współpracy w zakresie wewnętrznej przebudowy biznesowej. Zatrudniając ponad 1600 pracowników w 24 krajach chcieli skupić się na nowoczesnej ofercie.
Pierwsza faza obejmowała wdrożenie pakietu rozwiązań przyspieszających realizację globalnych zamówień.

Wdrożenie Infor Cloud Suite (ICS) w METCAMRozwiń

Przedstawiamy wdrożenie Infor Cloud Suite (ICS) w firmie METCAM.
Infor Cloudsuite Industrial zapewnia wszechstronną funkcjonalność.
Oferuje wysoce elastyczną architekturę z przyjazną dla użytkownika nawigacją oraz dostępem do ogromnej ilości cennych danych.

Wartości firmy InforRozwiń

Nasze wartości. Poczucie pilności. Sukces naszych klientów. Pragnienie innowacji. Koncentracja na wynikach. Poczucie wspólnoty.
Pracownicy Infor pokazują powyższe pięć wartości korporacyjnych. Zapoznaj się z naszymi podstawowymi wartościami, obowiązującymi w każdym naszym oddziale, na całym świecie!

Business Partners eXcellence

SAP ERP
SAP All-in-One

QlikView
Qlik Sense