Firma Business Partners eXcellence ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studentów na jedyną taką w Polsce, III edycję bezpłatnych warsztatów systemu SAP, organizowanych przez Koło Naukowe SAPer przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – jednej z największych uczelni ekonomicznych w Polsce.
Jak co roku partner strategiczny KN SAPer – firma BPX Sp. z o.o. udziela wsparcia merytorycznego warsztatów, prowadzonych przez doświadczonych konsultantów SAP.

Cykl spotkań z obejmował będzie wybrane zagdanienia z trzech modułów:
• Finanse (FI/CO/TR),
• Logistyka (SD/MM/PP/SAP Retail),
• Zasoby ludzkie (OM, PA, TM, PY).

Projekt warsztatów adresowany jest do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu finansów, ale również osób wyrażających chęć kształcenia się z zakresu logistyki, czy zarządzania kapitałem ludzkim.
Warsztaty posiadają charakter wykładowczo-zadaniowy. Studenci zapoznani zostaną nie tylko z charakterystyką systemu czy określonego modułu, ale również będą mieć możliwość samodzielnej pracy na systemie SAP, rozwiazywanie wielu przypadków, przystosowania go na potrzeby klienta oraz realizacji złożonych zadań.
Studenci, którzy wykażą się chęcią kształcenia, kreatywnością i pozytywnie zapadną w pamięci firmy BPX będą mieli pierwszeństwo podczas rekrutacji na praktyki, czy do pracy.
Szczegóły warsztatów jak i link rekrutacyjny można znaleźć na stronie KN SAPer.

Wszystkim uczestnikom życzymy słonecznej wiosny i do zobaczenia na wykładzie!

Autur: Robert Wachowiak, Koordynator ds kontaktów z uczelniami