• PL
 • EN
 • Kariera

  Spróbuj czegoś nowego, świeżego i zacznij pracować z nami nad rzeczami ważnymi, które naprawdę mają sens. Ciesz się pracą w BPX i dobrze zarabiaj!
  Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (odziały w Polsce, Czechach i USA);
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, w kraju i za granicą;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych (szkolenia produktowe i specjalistyczne);
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego);
  • Rozbudowany program rozwoju pracownika;
  • Laptop i smartfon do indywidualnego wykorzystania przez każdego pracownika;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka;
  • Wyjazdy integracyjne w ciekawe miejsca – bo lubimy ze sobą nie tylko pracować, ale też odpoczywać i wspólnie cieszyć się z sukcesów firmy;
  • Wygodne, nowoczesne biura, z dostępem do świeżych owoców, napojów, przekąsek a przede wszystkim przestrzeni, która ułatwi Ci zarówno skupienie, jak i chwile odpoczynku.
  Wszystkie osoby zainteresowane pracą w BPX prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim (CV i list motywacyjny) na adres: praca@bpx.pl lub za pomocą poniższego formularza.

  W przypadku maila prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule maila oraz umieszczenie poniższej klauzuli o ochronie danych osobowych:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez BPX S.A., adres siedziby: Powstańców Śląskich 28/30, 53-333 Wrocław (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „RODO”.) Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych.”

  1. Czy w przedstawionej na poniższym grafie sytuacji, uwzględniając adresacje komputerów, są one w stanie nawiązać łączność korzystając z protokołu TCP/IP v4?  2. Co przedstawia poniższe polecenie?  3. Opisz dlaczego HTTPS nie zawsze daje pełny poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych i jak można się przeciwko temu zabezpieczyć.


  4. Sieć WiFi o standardzie 802.11n opiera się na częstotliwościach:


  5. Opisz czy i dlaczego autoryzacja poprzez klucze SSH jest wiarygodniejsza od autoryzacji poprzez hasło.


  6. Czym jest plik stronicowania?


  7. Które systemy plików nie są obsługiwane pod Windows 10?

  8. Do czego służy program regedit.exe pod Windows?


  9. Opisz zwięźle korzyści wynikające ze stosowania VPN:


  10. W serwerze znajdują się 4 dyski twarde, każdy 4TiB. Który z poziomów RAID powinien zostać zastosowany przy założeniu, że najbardziej zależy nam na bezpieczeństwie, ale do dyspozycji użytkownika musi być przynajmniej 8TiB przestrzeni dyskowej.


  11. Czym jest rekurencja?

  Tutaj możesz wkleić link do swojego projektu, którym chciałbyś się pochwalić – program, projekt, dokument, GitHub, etc.


  Skąd dowiedziałeś się o naszej ofercie?


  * Pola obowiązkowe