• PL
 • EN
 • O nas

  Naszym celem jest efektywne dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Rozwiązania te umożliwiają naszym Klientom zdecydowany rozwój oraz osiąganie przewagi rynkowej.
  Aby móc osiągać stawiane przed nami cele, kierujemy się w swoich działaniach partnerskimi i etycznymi zasadami współpracy:
  Jakość
  Odpowiedzialność
  Partnerstwo
  Szczerość
  Świadomość celu
  Wzajemność

  Jakość jest naszym priorytetem. Nasze projekty prowadzimy zgodnie z najlepszymi standardami. Stosujemy metodyki ASAP, PRINCE2, PMI. Dzielimy się naszą wiedzą tak, by Klient po wdrożeniu samodzielnie korzystał ze wszystkich dobrodziejstw nowego oprogramowania.

  Dane słowo jest dla nas wiążącą umową. Dotrzymanie danego słowa stawiamy sobie za punkt honoru i naszej dobrej reputacji. Nie stronimy od wyzwań, ale składamy tylko realne obietnice.

  Stawiamy na partnerstwo. Każdy Klient jest dla nas Partnerem, z którym wspólnie realizujemy zadanie, ku obopólnej korzyści. Sukces jest wspólnym dziełem.

  Rzetelny status prowadzonych przez nas prac/projektów jest naszą wizytówką. O zdiagnozowanych zagrożeniach informujemy na bieżąco. Dążymy do jak najszybszego ich rozwiązania.

  Przedkładamy zyski długoterminowe nad doraźnymi. Koncentrujemy nasze działania na osiągnięciu realnych korzyści biznesowych, wynikających z przedsięwzięcia informatycznego, którego realizacji się podejmujemy.

  Szanujemy czas zarówno własny, jak i naszych Klientów. Traktujemy naszych Klientów tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani.

  BPX jest grupą firm konsultingowych, specjalizujących się w doskonaleniu procesów zarządzania, z wykorzystaniem systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence.

  W naszej ofercie znajdują się usługi doradcze, dotyczące wykorzystania systemów informatycznych, wdrożenia systemów wspomagających zarządzanie oraz usługi związane z rozwojem i utrzymaniem tych systemów w ruchu.

  Grupa BPX została założona przez starszych konsultantów i kierowników projektów SAP, z bogatym doświadczeniem zdobytym w projektach polskich, jak i zagranicznych. Kluczowi pracownicy BPX szczycą się rozległą praktyką wdrożeniową w przedsiębiorstwach, działających w różnorodnych branżach i o zróżnicowanej specyfice.

  BPX nawiązuje współpracę ze sprawdzonymi dostawcami oprogramowań, którzy są liderami na rynku systemów ERP i Business Intelligence. Dzięki temu mamy pewność, że rozwiązania, które oferujemy, są pewne i sprawdzone, a nasi Klienci zadowoleni.