…zatem musimy zarzucić organizatorom jedną rzecz – trzy dni to zdecydowanie za mało. Konferencja po brzegi wypełniona tak wartościową treścią, przeróżnych wydarzeń towarzyszących i pracy na konkretnych studiach przypadków. Gdyby miała trwać nawet tydzień, mówilibyśmy „mało”.

SAPHIRE NOW and Asug Annual Conferrence było zakrojone na bardzo szeroką skalę i imponowało swoim rozmiarem, a także bardzo dobrą organizacją. Byli tam liderzy rynku i menadżerowie wszystkich czołowych firm konsultingowych, z którymi można było porozmawiać i wymienić się doświadczeniem. Uczestnicy prześcigali się w kreatywności stoisk firmowych – jedni, w ramach loterii, oferowali upominki (m.in. Apple Watch), inni ściągali do siebie znanych celebrytów, takich jak Evander Holyfield.

Nasi konsultanci mieli okazję wymienić doświadczenia z firmami z branży oraz posłuchać wielu inspirujących przemówień. Wynieśli ogromny bagaż wiedzy, który od teraz będziemy wdrażać również w naszej firmie. Odkryliśmy niszę na rynku, która przekonała nas, że mamy w sobie dużo wartości, którą możemy zaoferować naszym partnerom, oraz dzięki której nasze biuro w Stanach ma szansę stać się bardziej rozpoznawalne. W BPX szykują się zmiany!

„What is transpiring is momentous, nothing less than the planet writing itself a new nervous system. If your organization is not linked into this nervous system, you will be hard pressed to participate in the planet’s future.”

Geoffrey Moore
Author, Crossing The Chasm

     konferencja sap

Poznaj więcej usług BPX związanych z SAP