SAP HANA – otwórz się na rozwój

sap hana

SAP HANA Cloud Platfrom to przede wszystkim odpowiedź na nowe trendy w dziedzinie analizy dużych ilości danych. Narzedzie to pomaga sprostać wyzwaniu szybszego przetwarzania danych (w oparciu o pamięć operacyjną) pomimo niedostatecznej mocy procesorów.
SAP HANA Cloud Platform potrafi rozszerzać się wzdłuż poprzez przyrost procesorów i rdzeni oraz wszerz poprzez wiele instancji serwerowych. Dane są przechowywane w pamięci RAM, dzięki czemu wszystko zajmuje kilkaset razy mniej czasu. Nie byłoby to rewolucyjne gdyby nie wsparcie dla najnowszych technologii, praca w chmurze, ciągły rozwój i zredefiniowanie podejścia do tworzenia systemów.

SAP HANA to dostarczenie biznesowi odpowiedniego narzędzia w odpowiednim czasie, czyli faktycznego systemu czasu rzeczywistego. Dzięki temu biznes działa szybciej, wie więcej, podejmuje lepsze decyzje. Nowe podejście do tworzenia systemów oraz najnowsze technologie to sposób na wzrost efektywności, usprawnienia procesów oraz przede wszystkim szeroko pojęta oszczędność.
Przyspiesz swoją analitykę, czyli SAP BW i nie trać czasu na generowanie raportów.
Teraz mierz to w minutach, nie w godzinach.
Spraw, aby SAP Business Suite działał kilka razy sprawniej.
SAP HANA to również zmiana w podejściu do tworzenia interfejsów graficznych. Są one zorientowane na konkretnego użytkownika i wspierają go w realizacji procesu. Przekłada się to wymiernie na efektywność. Korzystanie z dostępnych urządzeń tj.: PC, tablet, smartfon a nawet smartwatch staje się miejscem i narzędziem pracy.

Dowiedz się więcej:

Dla biznesu Rozwiń

Interfejsy zorientowane na użytkownika
Długi czas szkoleń związanych z przystosowaniem nowych ludzi do korzystania z systemu – to może się zmienić. Skorzystaj z technologii SAP Fiori, która pozwoli przyśpieszyć wykonywanie zadań o 80%, zwiększy efektywność.

Analizy w czasie rzeczywistym. Odkrywaj swój biznes wraz z Big Data
Coraz więcej danych dostępnych w systemach stwarza coraz więcej problemów. Skorzystaj z SAP Vora, by mieć swoje zapytania z Hadoop również in-memmory

Spersonalizowane aplikacje dla przedsiębiorstw

Analiza wczoraj, dziś i jutro. Jak to było kiedyś, jak to będzie w przyszłości, co zrobić, by czegoś uniknąć.
Korzystaj z SAP Lumira, albo SAP Predictive Analysis (PAL) dzięki czemu skorzystasz z najbardziej skomplikowanych funkcji statystycznych, ekonometrycznych i przedstawisz je w sposób zrozumiały dla wszystkich.

Wszystko, wszędzie, na wszystkim
Bądź na bieżąco i w stałym kontakcie, dzięki bezpiecznej infrastrukturze systemu oraz możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności na tablecie, telefonie a nawet na inteligentnym zegarku!

Dla zainteresowanych przedstawiamy poniżej Success Story dot. wdrożenia SAP HANA w Rosyjskich Kolejach Państwowych: 

Dla działów IT Rozwiń

Prostsza infrastruktura i tańsze technologie (js and html5)
Przejdź na technologię SAP HANA i uprość swoją architekturę systemów do minimum. Dodatkowo rozwijaj swoje potrzeby dziki najczęściej spotykanym technologiom z którymi współpracuje platforma, czyli Java, javascript i html5

Skróć czas realizacji przetwarzani do 3.600 razy szybciej
Zaczytywanie danych z dysków do pamięci ram w dzisiejszych realiach działa zbyt długo. Pomiń ten etap i przechowuj wszystkie dane w pamięci RAM, dzięki czemu będzie można reagować szybciej.

Internet Rzeczy
Bądź przygotowany na najnowsze technologie w tym internet rzeczy. Skoreluj wykonywanie procesów z czujnikami, dzięki czemu zaprogramujesz swoje kontrolery, które będą reagować na twoje procesy.

Elastyczne modele (cloud)
Wykorzystaj technologię SAP HANA Cloud Platform i płać za to co konkretnie używasz. Dodawaj dodatkowej mocy obliczeniowej kiedy chcesz bez ponoszenia opłat inwestycyjnych
(capex vs. Opex)

Szybsze wdrażanie innowacyjności dzięki SAP HANA Cloud Platform
Platforma co dwa tygodnie aktualizowana jest przez developerów, dzięki czemu klienci co chwila maja dostęp do nowych usług i funkcjonalności a to wszystko bez potrzeby korzystania ze wsparcia Basis.

Oferta Rozwiń

SAP HANA Live!
Przyśpiesz swoje kluczowe procesy, by stały się dostępne dla wszystkich w każdym miejscu, w każdym czasie.

SAP Business Suite on HANA Cloud Platform
Przenieś swój system na nową architekturę, która przyśpieszy wykonywanie wszystkich działań a także umożliwi jej rozwój o funkcjonalności, które zrewolucjonizują twój biznes.

SAP Business Warehouse on HANA
2 dni czekania na raport i 2 dni oczekiwania aż dane pojawią się w SAP BW – to może się zmienić.

SAP Fiori/Screen Personas
Dostosuj interfejsy użytkowników do tego, by były przyjazne dla każdego użytkownika.

Analizy Biznesowe z SAP BO, SAP Lumira, SAP Predictive Analysis i Vora
Uruchom najwydajniejsze analizy biznesowe dzięki najnowszym i najlepszym rozwiązaniom SAP.

Business Partners eXcellence

QlikView
Qlik Sense

Infor SyteLine ERP