Więcej o SAP ERP / SAP All-in-One

BPX dostarcza kompleksowe usługi związane z wdrożeniem, rozwojem oraz utrzymaniem systemów SAP ERP oraz SAP All-in-One.

wdrożenie SAPSzerokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie zespołu, pozwalają na efektywne wdrożenie SAP oraz wybranych modułów systemu.

Zakres oferowanych przez nas usług znajdziesz tutaj >

SAP ERP Rozwiń

System SAP ERP jest to pakiet oprogramowania, który zawiera zintegrowane rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Bogaty opis funkcjonalności i rozwiązań, oferowanych w ramach systemu SAP znajdziesz tutaj >

Pobierz w PDF >>

SAP All-in-One Rozwiń

Na podstawie doświadczenia 30 letniej współpracy konsultantów SAP z firmami reprezentującymi ponad 25 branż z całego świata, przygotowano system informatyczny, nakierowany na potrzeby przedsiębiorstw średniej wielkości. SAP All-in-One opierający się na SAP ERP zawiera w sobie wszystkie podstawowe procesy biznesowe.

Zintegrowanie rozwiązań, możliwość dowolnej agregacji i analizy wszelkich informacji biznesowych w czasie rzeczywistym oraz szereg dodatkowych funkcjonalności zawartych w systemie, pozwalają firmie uzyskać przewagę nad konkurencją oraz spełnić wymagania rynkowe. Innowacyjność w podejściu do zarządzania oraz doświadczenie konsultantów pracujących nad systemem sprawiła, że SAP All-in-One zawiera rozwiązania umożliwiające funkcjonowanie i rozwój firmy.

SAP Business All-in-One obejmuje takie obszary funkcjonalne, jak:

Wdrożenie rozwiązania polega na dostosowaniu zakresu działania SAP Business All-in-One do wymagań branży oraz specyfiki działalności nabywcy systemu. Możliwości rozwijania systemu są takie same, jak w przypadku SAP ERP.

Pobierz w PDF >>

Business Partners eXcellence

QlikView
Qlik Sense

Infor SyteLine ERP