Infor oraz Business Partners Excellence Sp. z o.o. podpisały umowę partnerską, na mocy której BPX zajmie się sprzedażą licencji i wdrożeniami systemu wspomagającego zarządzanie: Infor ERP SyteLine.

System Infor ERP SyteLine przeznaczony jest głównie dla firm produkcyjnych, działających w takich branżach jak: metalowa, lotnicza, elektroniczna czy przemysł maszynowy.

Zastosowane w Infor ERP SyteLine rozwiązania pozwalają na bieżącą ewidencję zdarzeń gospodarczych w tego typu firmach i dotyczących wszystkich obszarów działalności, począwszy od: rachunkowości, gospodarki magazynowej, planowania i realizacji produkcji, przez sprzedaż i dystrybucję, zarządzanie relacjami z klientem aż po obsługę serwisową i wybrane obszary HR.

Jak mówi Prezes Zarządu BPX, pan Bogusław Cieślak: „Podpisując kolejną umowę partnerską i rozszerzając portfolio naszych usług, chcemy zaproponować potencjalnym klientom możliwie szeroki zakres rozwiązań usprawniających zarządzanie przedsiębiorstwem. Dzięki współpracy  z Infor będziemy w stanie zaoferować narzędzia, które mają zastosowanie nie tylko w klasycznych funkcjach zarządczych ale też znakomicie sprawdzają się np. w produkcji dyskretnej.”

Z kolei Mariusz Siwek, Channel Director CEE North w Infor dodaje: „Podpisanie umowy partnerskiej z BPX to dowód na to, że Infor inwestuje w budowanie sieci partnerskiej by dostarczać klientom najlepsze systemy połączone z ekspertyzą zasobów. Dzięki programowi Infor Partner Network oraz naszym innowacyjnym produktom takim jak ION i Infor10x oraz ich nieszablonowej funkcjonalności dostosowanej do branż, możemy wyposażyć BPX w systemy najwyższej klasy i pomóc im zdobywać klientów w całej Polsce.”